Żernicki wieczernik

W odpowiedzi na zgłaszane prośby Parafian powstała grupa dla chcących:

- poznać się bliżej,

- być bliżej Pana Boga,

- wymienić doświadczenia związane ze sprawami „życia codziennego”,

- szukać pomocy dla rozwiązywania problemów własnych i swojego otoczenia,

- wspierać ważne inicjatywy parafialne oraz społeczne o szerszym charakterze i zasięgu,

- wzbogacić się nową wiedzą i odnowić znajomość Słowa Bożego, poprzez wspólne śledzenie fragmentów Pisma Świętego, wartościowych książek oraz oglądanie godnych tego filmów.

Spotkanie ma charakter otwarty dla wszystkich Parafian, którym drogie są sprawy „Dobrej Nowiny”, godnego życia, wiary, Kościoła katolickiego, naszej Parafii i jej Mieszkańców.

Zapraszamy do pogłębiania naszej parafialnej znajomości, wzajemnej przyjaźni, a nade wszystko do umacniania naszej przyjaźni z Panem Bogiem. Spotkania są otwarte dla wszystkich Parafian, bez warunków wstępnych. Spotkania odbywają się w trzecie czwartki miesiąca o godz. 19.00 w salce parafialnej.