Strona głównaInformacjePogrzebInformacjeIntencje mszalne 24.04.2022

Intencje mszalne 24.04.2022

Aktualne intencje mszalne możesz pobrać w postaci pliku pdf klikając tutaj lub zobaczyć na stronie internetowej naciskając przycisk "Czytaj więcej..."

MIŁOSIERDZIA
BOŻEGO

24.04.2022

7.30

v1)  Za zm. rodziców Franciszka i Marię, ich rodziców i rodzeństwo, siostrę Hildegardę, szwagrów Józefa i Gerarda, teściów Martę i Józefa, ich córkę, synów, synowe, zięcia i wnuki, Brygidę, Adeltraudę i Józefa oraz zm. z pokrewieństwa i przeżywających czyściec.

9.30

vNIEBOROWICE 1)  W intencji Szymona Tobiszowskiego z okazji 3 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

11.00

v 1)  Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i aniołów o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Gabrieli i Manfreda Janota z okazji kolejnej rocznicy ślubu oraz w intencji Adama z okazji 31. urodzin.

16.00

v1) Za zmarłą mamę Elżbietę Botor w 1. rocz. śmierci, ojca Jerzego Botor o radość życia wiecznego.

Święto

Św. Marka Ew.

25.04.2022

7.00

v1)  Do Bożego miłosierdzia o świętość życia dla kapłanów, charyzmatyczną wiarę i bezgraniczną miłość do pana Jezusa najwyższego kapłana oraz o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne.

18.00

v1) O radość życia wiecznego dla zm. mamy i babci Wandy Kaszek w 1. rocz. śmierci, ojca i dziadka Engelberta kaszek, zm. dziadków Augustyna i Adelajdę Kaszek, Marię i Jerzego Bryłka oraz wszystkich zm. z rodziny Kaszek, Bryłka i przezywających czyściec.

v2) Za zm. Stanisława Racinowskiego w 30. dzień po śmierci.

26.04.2022

Uroczystość

Św. Wojciecha

7.00

v1)  Z podziękowaniem za otrzymane łaski za pośrednictwem Matki Trzykroć Przedziwnej z prośbą o dalsze dla rodzin, dla kapłanów z naszej parafii i dla ks. Łukasza.

18.00

vNIEBOROWICE 1) Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba i radość życia wiecznego za zm. męża, ojca i dziadka Jerzego Krzysteczko w 1. rocznicę śmierci oraz za zm. mamę Gertrudę, zm. z pokrewieństwa i przeżywających czyściec.

7.00

vNIEBOROWICE 1)  O radość życia wiecznego dla zm. syna Andrzeja, jego ojca Krystiana, dziadków Huberta i Henryka oraz zm. z pokrewieństwa i przezywających czyściec.

18.00

v1)  O radość życia wiecznego dla zm. męża Eryka Kosider, jego rodziców Cecylii i Antoniego, teścia Joachima, szwagierki Renaty oraz zm. przeżywających czyściec.

v2) Za zm. Romualda Warzocha w 30. dzień po śmierci.

CZWARTEK 28.04.2022

7.00

v 1)  W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu MB za grzechy i zniewagi o nawrócenie grzeszników oraz tryumf Niepokalanego Serca Maryi.

18.00

v 1)  Do Bożego Miłosierdzia o radość życia wiecznego dla zm. męża Gerarda Pendzich w 1 rocz. śmierci oraz zm. syna Henryka.

v2)   Za zm. Margitę, jej  rodziców Ritę i Pawła, brata Gerarda, zm. z pokrewieństwa i zm. przeżywających czyściec.

29.04.2022

Święto

Św. Katarzyny

7.00

v1) O radość życia  wiecznego dla zm. matki Klary, ojca Augustyna, dziadków Jana i Franciszki, Józefa i Klary, zm. z pokrewieństwa i zm. księży posługujących w naszej parafii oraz zm. przeżywających czyściec.

18.00

v1Za zm. męża, ojca i dziadka Karola Rusin w 8. rocz. śmierci.

30.04.2022

7.00

v1)  Za zm. Urszulę Czempiel w 30. dzień po śmierci.

14.00

vChrzest: Melisa  Siedlaczek

18.00

v 1) Za zm. męża Jana w kolejną rocz. śmierci, zm. rodziców, teściów, siostrę,  jej męża , ich syna i córkę , zm. z pokrewieństwa i zm. przezywających czyściec.

III NIEDZIELA

WIELKANOCNA

01.05.2022

7.30

v1)  Za zm. rodziców Józefa i Hildegardę, dziadków Franciszka i Marię, wujka Gerarda, zm. z pokrewieństwa i przezywających czyściec.

9.30

vNIEBOROWICE 1)  Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośba o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji kolejnych urodzin oraz opiekę nad całą rodziną.

11.00

v 1)  Do św. Józefa z prośbą o boże błogosławieństwo w budowie kościoła.

15.30

vNabożeństwo Majowe

16.00

v1)  O radość życia wiecznego dla zm. Marii, Jana, Jerzego, Henryka, Gertrudy Konopka oraz Eugeniusza Mynarek i ich rodziców, Hildegardy i Alfreda Foit, Jadwigi Szendzielorz i Kornelii Foit.