PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

W ŻERNICY

Strona głównaWydarzeniaSeminarium odnowy wiary

Seminarium odnowy wiary

 

W poniedziałek 13-04-2015 o godz. 19:30 w auli przy kościele NMP Matki Kościoła na Sikorniku w Gliwicach rozpoczął się cykl spotkań, które mają na celu nie tylko pogłębienie podstaw wiary chrześcijańskiej, ale przede wszystkim rozpalenie Twojej fascynacji chrześcijaństwem i spotkanie z żywym Bogiem.

Można przyjść jeszcze na drugie spotkanie, 20-04-2015 na godz. 19:15.

Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa !!!

 

Seminarium składa się z siedmiu cotygodniowych spotkań, podczas których wygłaszana jest konferencja wprowadzająca w kolejny tydzień oraz spotkanie w grupach, w których następnie będzie można przedyskutować przedstawiony temat. Będziesz miał też okazję do podzielenia się przeżytym tygodniem i wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości.

Najważniejsze w całym Seminarium będzie jednak Twoje codzienne spotkanie z żywym Bogiem, realizowane podczas modlitwy osobistej, modlitwy Słowem Bożym. Bóg będzie przemawiał do Ciebie przez wszystkie wydarzenia Twego życia, przez konferencje, przez spotkania w grupach. Jednak najważniejsze będą chwile, które spędzisz sam na sam z Bogiem.

Siedmiotygodniowa praca otworzy Cię na przyjęcie darów Ducha Świętego i jako dojrzały chrześcijanin, bogaty w żywą wiarę będziesz gotowy do podjęcia szeroko rozumianej służby w Kościele.


Organizator: Wspólnota Odnowy w Duchu Św. "Moje w niej upodobanie"

Więcej informacji na:
www.seminariumwiary.pl
www.mojewniejupodobanie.pl

 

 

 

Konto bankowe dla wpłat

na budowę nowego kościoła:

Parafia p.w. św. Michała Archanioła

03 8460 0008 2001 0004 0253 0001

Tytuł przelewu:

Darowizna na cele kultu religijnego

 

SŁOWO NA DZISIAJ:


ODWIEDZIŁO NAS:

154245
DziśDziś331
WczorajWczoraj535
TydzieńTydzień866
MiesiącMiesiąc10734
Początek strony