PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

W ŻERNICY

Strona głównaWydarzeniaPłonie ognisko ...

Płonie ognisko ...

Młodzież i dzieci z grup działających przy naszej parafii postanowili spotkać  się przy wspólnym ognisku.

Wszystkim dopisywały humory, każdy miał bagaż pełen letnich doświadczeń. Póki co, nikt nie myślał, że już 1 września usłyszy pierwszy dzwonek w szkole. Pieczenie kiełbasek, pyszne sałatki oraz mnóstwo dobrej zabawy i uśmiechu – tak w skrócie można by opisać to, co się tam działo. Dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa w kalambury, a dotyczyła kategorii: pieśni religijne, postaci biblijne, przypowieści. Nie sposób opisać, jak niektóre osoby musiały się gimnastykować, by zaprezentować zagadkę.

 

Dziękujemy Bogu za czas wakacji, za nowe doświadczenia i przygody. W kolejnym roku zabieramy się mocno do pracy! 

 

Konto bankowe dla wpłat

na budowę nowego kościoła:

Parafia p.w. św. Michała Archanioła

03 8460 0008 2001 0004 0253 0001

Tytuł przelewu:

Darowizna na cele kultu religijnego

 

SŁOWO NA DZISIAJ:


ODWIEDZIŁO NAS:

144786
DziśDziś283
WczorajWczoraj335
TydzieńTydzień283
MiesiącMiesiąc876
Początek strony