PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

W ŻERNICY

Strona głównaWydarzeniaWakacje ministrantów w Kotlinie Kłodzkiej

Wakacje ministrantów w Kotlinie Kłodzkiej

Jedenastoosobowa grupa ministrantów pojechała z ks. Łukaszem Biełuszem MSF do Szczytnej Kłodzkiej na kilkudniowy odpoczynek od 11 do 16 sierpnia.

Na miejscu zwiedziliśmy zamek na Szczytniku, kopalnię złota w Złotym Stoku, Polanicę Zdrój oraz Szczeliniec Wielki. Na pewno przydały się górskie buty i dobra kondycja, ponieważ nie wszędzie dało się wjechać autobusem. Wielką radość sprawiła nam gra terenowa, którą zorganizowali miejscowi harcerze. Musieliśmy udzielić pomocy rannym, przebiec tor przeszkód, rozłożyć namiot na czas, a to wszystko na trasie, po której trzeba było iść używając specjalnej mapy. Każdy mógł się napić herbaty z igieł ;)

Codziennie spotykaliśmy się na Mszy Świętej, z kazaniem przygotowanym specjalnie dla ministrantów. 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej ks. Łukasz MSF odprawił mszę się, a po niej udzielił błogosławieństwa z pamiątkowymi obrazkami prymicyjnymi. Wieczory spędzaliśmy przy stole do ping-ponga i bilarda, nikt jednak nie miał siły szaleć do późna, bo trzeba było zregenerować siły na kolejny dzień wędrówek.

 

Za zorganizowanie wakacji serdecznie dziękujemy ks. Rafałowi Ochojskiemu MSF! Do zobaczenia za rok, mam nadzieję, że w większym składzie!

 

Konto bankowe dla wpłat

na budowę nowego kościoła:

Parafia p.w. św. Michała Archanioła

03 8460 0008 2001 0004 0253 0001

Tytuł przelewu:

Darowizna na cele kultu religijnego

 

SŁOWO NA DZISIAJ:


ODWIEDZIŁO NAS:

138928
DziśDziś404
WczorajWczoraj519
TydzieńTydzień923
MiesiącMiesiąc10082
Początek strony